Úterý, 6 června, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
MódaElegance a neskutečný glamour styl! Lily neustále překvapuje outfity: Podívejte, v čem...

Elegance a neskutečný glamour styl! Lily neustále překvapuje outfity: Podívejte, v čem nejnověji zazářila!

FOTOGALERIE
Lily Collins a Charlie McDowell při příjezdu na party v Hollywoodu
Zdroj: Profimedia

Gabriela Holková
0
Lili Collins patří nepochybně mezi mladé módní ikony. Nejnovější zazářila v Hollywoodu v neuvěřitelném glamour stylu.

Krásnou herečku si množství fanoušků oblíbilo díky seriálu Emily in Paris, kde mimo jiné hraje důležitou roli i móda. Vždyť jak jinak by se děj mohl odehrávat v tomto městě módy? Ve skutečném v životě však Lily Collins vůbec nezaostává!

FOTOGALERIE
Lily Collins, Fashion Week v Paříži 2020
Zdroj: Profimedia
Už nejednou se na červeném koberci předvedla v outfitu, kterým mnohým doslova vyrazila dech. Herečka má jedinečný styl a o její kráse nemá nikdo ani nejmenší pochybnosti. Výrazné obočí vždy perfektně dotvoří celý dojem ve vintage, glamour nebo starém hollywoodském stylu.

FOTOGALERIE
Lily Collins, Cartier ‚s Clash Unlimited Launch party, West Hollywood, 2021
Zdroj: Profimedia
stylová extravagance
Lily Collins se extravagance nebojí. Naopak, využívá ji k vyzvednutí své krásy a její outfity jsou o to zajímavější. Nejnovější ji zachytili paparazzi na cestě na Cartier ‚s Clash Unlimited Launch párty a můžeme říci, že opět nezklamala.

Hluboký výstřih lemoval výrazný bílý límec, ramena měla vycpané až do špiců, vpředu mini sukně, vzadu zas dlouhá a po zem. Její nápaditý look vyzvedli i vyčesané vlasy a musíte uznat, že jí tento styl ohromně slušel. Samozřejmostí byl výrazný rtěnku.

FOTOGALERIE
Lily Collins a Charlie McDowell při příjezdu na party v Hollywoodu
Zdroj: Profimedia
elegantní černá
Podobně zaujala i na Fashion Weeku v Paříži loni, když vsadila jen na černou barvu. Opět jednou měla hluboký výstřih, který zboku zdobila růže, stejně v černé barvě.

Poměrně jednoduchý střih zvýraznil lesklý materiál a k outfitu si Lily sladila i nehty – černé. Outfit dotvořila páskem a kabelkou se zlatou řetízkem. Tentokrát zvolila já méně výrazně líčení.

FOTOGALERIE
Lily Collins, Fashion Week v Paříži, 2020
Zdroj: Profimedia
vždy šarmantní
Za povšimnutí stojí i šaty, v kterým se předvedla v roce 2019. Opět jednou nechyběl už pro Lily typický výstřih, tentokrát však vsadila na zlaté odstíny.

Zajímavá byla právě sukně, kterou zdobilo množství kamínků různých velikostí a dodaly jí ten správný lesk. Všimněte si, že byly našívané na jemnou, přímo průsvitnou látku, protože když se podívat lépe, uvidíte, že její zpod jedinečné sukně vidět i nohy.

FOTOGALERIE
Lily Collins, Harper Bazaar ICONS, 2019
Zdroj: Profimedia
Lesk, lesk a lesk!
Pro glamour styl je typická elegance, velmi vkusná extravagance a lesk. To vše herečka dokonale splňuje.

Na premiéře filmu Tolkien zaujala barevnou sukní v kovových odlescích, která se krásně třpytila. Vršek zvolila bílé barvy, tentokrát bez výstřihu. Naopak, límeček měla až kolem krku. Všimněte si, že Lily Collins si dává záležet na detailech, v tomto případě je to například špičatý tvar vršku.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper