Úterý, 6 června, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Pro ženySprávné líčení dokáže změnit vzhled, ale bohužel jen na krátkou dobu

Správné líčení dokáže změnit vzhled, ale bohužel jen na krátkou dobu

Pro unavenou pokožku lze snadno vybrat odpovídající osvěžující krém. Jde snadno pár tahy vylepšit nepravidelné kontury rtů a to za pomoci konturovací tužky, která bude ve stejné barvě jako řasenka. Opticky se dají dokonce minimalizovat převislá oční víčka. Ale co naplat, když po odlíčení se vrátíte zpět ke své staré tváři. Co to zkusit trochu jinak?

Tohle je vážně pecka

Ženy v nejlepším věku a s mladistvou tváří, to je skutečně velmi zajímavé, zvláště když k tomu nepoužily žádné zkrášlující kosmetické přípravky a prostředky. Přesně takové zázraky se totiž dějí na estetické klinice v Praze. Stačí se objednat na konzultaci k odborným lékařům, kteří mají nejen velké zkušenosti v oblasti krásy, ale rovněž i odbornou specializaci, díky které ošetřující zákroky vypadají přímo úžasně. Pojďme se společně podívat na některé jejich úspěšné ošetřující metody, které dermatologická klinika provádí.

Na scénu přichází kyselina hyaluronová

Jedná se o látku, která je přírodní a vyskytuje se běžně v lidském těle. Zhruba 50 % se jí nachází přímo v pokožce. Jakmile se začne zvyšovat věk tak bohužel dochází k odbourávání kolagenu, pružnosti a i kyseliny hyaluronové. Výsledek je poté zcela jasný, stárneme. Velmi viditelné změny budou ihned na rtech a právě díky tomu se ženy snaží tento proces stárnutí a ochabnutí koutků zamaskovat vhodnou kosmetikou. Lepší řešení je zvětšení rtů provést za pomoci aplikace této látky přímo do rtů a tím je vytvarovat do požadované velikosti a plnosti. Tímto ošetřením ovšem lze i úspěšně korigovat vrozenou asymetrii rtů. Není třeba podstupovat chirurgický zákrok, ale je pravdou, že třeba za rok bude dobré toto ošetření znovu obnovit.

Když vypnutí obličeje, tak za pomoci nití

V současné době se dá provést prakticky všechno, a tak není divu, že niťový lifting je tolik oblíbený. Používají se různé nitě, které pomáhají kůži, aby znovu zahájila proces obnovy a stala se tak pružnější. Podle použití nití je rovněž výsledný dlouhodobý efekt, od dvou let až do 4 let, což je slušná doba, kdy si lze dokonale užít mladistvou tvář. Opět mohou být nitě obohaceny o kyselinu hyaluronovou. Nitě jsou vstřebatelné, tudíž není třeba si dělat starosti, co s nimi. A bezpochyby je třeba zmínit i bezbolestnou operaci očních víček, která rovněž sklízí velký úspěch a výsledkem budou nejen viditelné šťastné oči, ale rovněž o trochu mladší vzhled.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper