Úterý, 6 června, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyUž to není ona, plastický zákrok natrvalo zdeformoval světoznámou supermodelku: Chtěla bych...

Už to není ona, plastický zákrok natrvalo zdeformoval světoznámou supermodelku: Chtěla bych vyjít se vztyčenou hlavou

Slavná supermodelka promluvila o tom, jak se v obličeji změnila a co při pohledu na sebe cítí. Světoznámá Linda Evangelista si nechala odstranit tuk z obličeje a zákrok ji natrvalo změnil k nepoznání. Promluvila o tom, jak to ovlivnilo její kariéru a psychické zdraví.

Redukce tuku ji totiž velmi změnila a chce žalovat společnost
Média už pár let píší o tom, že Linda Evangelista se změnila k nepoznání. Modelka stále častěji čelí otázkám, které se týkají její kariéry. Proč nepracuje, když kariéra jí vrstevnic vzkvétá?

Redukce tukových buněk způsobila jejich nárůst
Modelka má již 5 let zdeformovanou tvář. Příčinou má být kosmetický zákrok zaměřen na redukci tuku. U Lindy se ale projevil vzácný nežádoucí účinek a celý zákrok měl přesně opačný efekt. Procedura, která je známá také jako konturování těla jí způsobila nárůst tukových buněk. A přestože podstoupila dvě bolestivé, nápravná operace, výsledek byl stále stejný, a proto zmizela z očí veřejnosti.

FOTOGALERIE
Linda Evangelista (2016)
Zdroj: Profimedia
Řekla, že vedlejší účinek zákroku nejenže zničil její živobytí, ale také začala trpět hlubokými depresemi a prožívala hluboký smutek. Stala se z ní samotářka a nenáviděla se. O své pocity se podělila is fanoušky na sociálních sítích.

Silné slova …
Hvězda ve svém příspěvku dále uvedla, že chce veřejně promluvit svůj příběh, aby mohla pokračovat ve svém životě a také, že bude žalovat společnost, která je za to zodpovědná. „Jsem tak unavená z tohoto života,“ pokračovala. „Chtěla bych vyjít ze svých dveří se vztyčenou hlavou, přesto, že se už na sebe nepodobám.“

Zatím se Linda Evangelista drží v ústraní a ani na Instagram nepřidává často fotografie, na kterých jí vidět obličej. Pokud, tak ji má alespoň částečně překrytou. Velkou podporu jí vyjadřují i ​​známé osobnosti, například Gwyneth Paltrow. Uznávají ji jako modelku, která má v sobě obrovskou dávku odvahy. Nepovažují ji jen za fyzicky krásnou, ale mluví také o jejím nitru, které září iv těch nejtemnějších dnech.

FOTOGALERIE
Linda Evangelista ani na svém profilu téměř vůbec neukazuje celý obličej
Zdroj: Profimedia
Nechirurgický zákrok, který Linda podstoupila a je v posledních letech stále oblíbenější, využívá studené teploty na redukci tuku v určitých oblastech těla. Při popisu velmi vzácného, ​​ale závažného vedlejšího účinku, který zažila, Linda Evangelista uvedla, že to znamená, že tukové buňky v místě ošetření se nezmenšují, ale rostou. Dodala: „Není zcela jasné, proč k tomu dochází.“

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper