Pátek, 24 března, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
MódaAmal byla překrásná! Opět jednou dokázala, že je královnou červeného koberce, patřila...

Amal byla překrásná! Opět jednou dokázala, že je královnou červeného koberce, patřila k nejlépe oblečeným hvězdám posledního týdne

Viz nejlepší outfity týdne! Uplynulé dny se nesly nejen ve znamení skvěle oblečených žen, ale také ve znamení dokonale vypadajících hvězdných párů. Kdo zaujal nejvíce?

Je tu naše pravidelná rubrika nejlepších outfitů týdne. Kdo nás zaujal minulý týden svým výběrem šatů nejvíce?

Amal a George Clooney
Těžko se dá hovořit o nejlépe oblékaných celebritách, když se na červeném koberci objeví manželská dvojice George a Amal Clooneyovci. O tom, že Amal má skvělý vkus, jsme se přesvědčili už několikrát. Se svou vysokou štíhlou postavou a nádhernými hustými tmavými vlasy si může dát na sebe cokoliv a vypadá to skvěle. Nemluvě o jejím sympatickém manželovi, který by svou charismatem zastínil i ten nejdražší doplněk.

Ukázkový look s puncem modernosti předvedla Amal Clooney v krémové třpytivé róbě vytvořené speciálně pro příležitost filmového festivalu v Londýně.

FOTOGALERIE
George a Amal Clooney na premiéře filmu The Tender Bar na londýnském filmovém festivalu, 10/10/2021, (Foto: Profimedia / i-Images / Polaris) Picture Agency)
Zdroj: Profimedia
Preciznost střihu modelu od 16Arlington, sošnosť a půvab ženské siluety ji vynesly na módní Olymp uplynulého týdne.

Na losangeleské premiéře filmu The Tender Bar měla Amal Clooney na sobě černo-stříbrný model stejné značky, ve kterém zkombinovala několik trendů dohromady: výstřihy a prostřihy, asymetrickou délku sukně a průhledný materiál. V kombinaci s unikátmymi sandálků připomínajícími šperk to dala opět na výbornou.

FOTOGALERIE
Amal Clooney a George Clooney na premiéře filmu „The Tender Bar“, 3. října 2021 v Los Angeles v Kalifornii (Foto: Profimedia / Frazer Harrison)
Zdroj: Profimedia
Jennifer Lopez a Ben Affleck
Taneční diva doprovázela svého staronového přítele Bena Afflecka v New Yorku na premiéře jeho nové historické dramatu The Last Duel. Svou neskutečnou formu předvedla J.Lo v hnědé kreaci Hervé Léger odhalující její vypracované pevné břicho a nohy. Dokonalá vizáž, účes a doplňky, na které jsme u ní zvyklí, nesměli chybět.

FOTOGALERIE
Ben Affleck a Jennifer Lopez na newyorské premiéře „The Last Duel“, v New Yorku, 9. října 2021
Zdroj: Profimedia
Penélope Cruz
Penélope přiletěla do New Yorku na filmový festival, konkrétně na závěrečný večer a slavnostní promítání jejího filmu Parallel Mothers. Trend „vpředu krátké, vzadu dlouhé“ předvedla stále usměvavá a kouzelně působící Španělka v šatech Chanel. Detaily zdobení na látce a vrstvy černého tylu vytvářeli spolu zajímavou kombinaci a Penélope působila opravdu kouzelně.

FOTOGALERIE
Herečka Penelope Cruz se účastní závěrečné noci NYFF na promítání filmu Parallel Mothers, 8. října 2021
Zdroj: Profimedia
Kristen Stewart
Mladá herečka pokračuje v propagování její nejnovějšího filmu Spencer. Korzetové šaty bez ramínek pošité křišťálovými korálky z dílny prestižního módního domu byly dokonalou ukázkou krejčovského mistrovství haute couture a bravurní spolupráce designéra a nositelky. Výrazný oční makeup ve stejném odstínu jako šaty dodaly jinak poměrně elegantnímu looku nádech punku. Kristen Stewart pravidelně dokazuje, že značka Chanel nemusí být jen pro starší generace.

FOTOGALERIE
Kristen Stewart na premiéře filmu Spencer, Londýn, 2021
Zdroj: Profimedia
Tilda Swinton
I když tmavomodrá může působit v přirovnání k bledé barvě pokožky příliš drsně, Tilde Swinton to velmi slušelo. Jak jinak. Na premiéru snímku Memoria, během filmového festivalu v New Yorku, si zvolila minimalistické sametové šaty od Haidera Ackermanna. Výrazně nalíčené rty a už typicky dozadu začesané blond číro jen podtrhly Tildin nezaměnitelný look.

FOTOGALERIE
Tilda Swinton na premiéře filmu the „Memoria“, New York Film Festival, 5. říjen, 2021 (Foto: Profimedia / Jamie McCarthy)
Zdroj: Profimedia
DIVOKÁ KARTA: Kim Kardashian
Musí se uznat, že Kim Kardashian se vymyká z nudného stereotypu. Její oblečení je často příliš odhalující, případně poskládané z tepláků či upnutých legín a tílek. Tento týden ale předvedla několik extravagantních jednobarevných look, které při přimhouřenýma oku připomínaly garderobu Lady Gaga.

Jeden z nich vystupoval z řady, vypadal stylově a natolik zajímavě, že jsme ho zařadili jako divokou kartu. Křiklavá růžová, výrazné ramena na saku a vysoké kozačky ve spojení s dlouhými rovnými vlasy a výraznými náušnicemi přímo oživili jinak šedé podzimní

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper